5 Mayıs 2016 Perşembe

Denizli de evden eve nakliyesi yaptırmak istiyorum.

Sorun olarak kabul ettiğim konuların başında,İnternete baktığımda Google de bir sürü firma çıkıyor ilk sayfada çıkan birkaç firmayı aradım''biz Denizli de şehir içi evdeneve nakliyat yapmıyoruz''dediler.Nedenini sormaya cesaret bile edemedim,araştırmalarım sonucu bu firmaların Denizli evden eve nakliyat firması olmadığını öğrendim.
Bir arkadaşım x bir firma ile anlaşmış,Haber vermeden ve mesleki güvenle firmanın internet adresinde yazan adrese gitmiş,burada böyle bir firma yok hiç görmedik duymadık demişler,arkadaşım şok olmuş,nihayetinde eşyalarını teslim edeceği bir firma olarak görmüş benimsemiş firmayı,anlattığına göre telefonda öyle güzel güzel, vadler sözler duymuş ki,düşünmüş Denizlinin en dürüst firması ile anlaştım diyerek adrese gittiği için inan o halini görmenizi ve dinlemenizi isterdim.(arkadaşım Maliye bakanlığın da avkat)
Bunları şunun için anlatıyorum; bende Denizli de kısa bir araştırma yaptım, Bu işi 10-15 tane hakkıyla yapan firma var, adresi belli yeri belli,belgeleri olan,bu firmalar için bir sözüm yok,birkaç tane de aracılık yapan komisyoncu firma var araştırmalarıma göre onlarda belgeli faturalı yeri belli,ama birde internet firmaları var aman dikkat.
Mutlaka firmaların adreslerine gidin bir çaylarını için siz kazaçlı çıkarsınız.
Ama bir Denizli Evden Eve Nakliyat Platform var Denizli nin Evden eve Nakliyat Platformu http://www.denizlinakliyatfirmalari.com/  bu platform bu işi çok ciddi tutuyormuş belgesi kayıdı olmayan firmaları platforma kaydetmiyormuş bilginize isterseniz ihtiyaç olduğunda deneyebilirsiniz.İyi günler

Bu konularda ileriki makalelerimde sizlere bol bol bilgilendirmek isterim.

1 yorum:

  1. Türkiye'nin Tüm Şehirlerinde Nakliyat Yapanlar https://www.nakliyatyapanlar.com Her Geçen Gün Gelişen Hizmet Sektörünün Her Anlamda Bizlere Hizmet Sağlıyor. Olmasından Dolayı , Artık İstediğimiz Gibi Farklı Sektörlerde, Farklı Hizmetler Veren Siteler İle İstediğimiz Gibi Evinizi Şekilde Taşıyabiliyoruz. Bunun İçin de İstediğiniz Gibi Kaliteli Bir Firma Bulmak Ve Bu Firma İle Taşınma İşlemlerinizi Yapmak Çok kolaydır.

    YanıtlaSil